https://bikeparkkazoora.pl/wp-content/themes/kazoora/dist/images/favicon/

Strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności

Kazoora Bike Academy ogłasza nabór dla dzieci i młodzieży do rowerowej sekcji grawitacyjnej!

Zapowiada się aktywny i owocny sezon!

Kazoora Bike Academy ogłasza nabór dla dzieci i młodzieży do rowerowej sekcji grawitacyjnej! Pierwsze zajęcia odbędą się w dniach 02-03.04.2022 r.

Od wielu lat uczymy dzieci, młodzież i dorosłych czerpać przyjemność z jady na rowerze. Dotychczas nasze działania skupiały się na szkoleniach indywidualnych bądź w niewielkich grupach. Przyszedł czas aby to zmienić.

Odpowiadając na Państwa potrzeby startujemy z regularnymi treningami grupowymi dla najmłodszych na których dzieci krok po kroku będą poznawać techniki rowerowe, poprawiać kondycję i cechy motoryczne nie zapominając o dobrej zabawie i zespołowej, zdrowej rywalizacji. Cykliczne treningi będą prowadzone pod okiem wesołego trenera, zawodnika z 15 letnim bagażem doświadczeń w pracy z dziećmi- Bartkiem Witkiewicz.

Do wspólnych treningów zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 16 roku życia. Grupy podzielone będą ze względu na wiek:

  • Grupa I: 4-6l.
  • Grupa II: 7-11l.
  • Grupa III: 12-16l.

Na treningi zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki. W związku z naszym doświadczeniem w sporcie i wieloma zainteresowaniami około zdrowotnymi proponowane przez nas zajęcia dla dzieci będą się skupiały nie tylko na polepszaniu techniki rowerowej ale również na poprawie kondycji, koordynacji, zwinności i ogólnej sprawności. Przywiązujemy wagę do odżywiania więc o tym też będziemy opowiadać naszym podopiecznym. Stawiamy na bezpieczeństwo i dobre relacje w grupie, a w takich warunkach progresss i radość z jazdy przyjdzie sama 🙂

Na pierwszy trening obowiązują zapisy. Poza uśmiechem i dobrym nastawieniem prosimy o zapewnienie dzieciom kasku oraz sprawnego roweru z napompowanymi kołami ;).

Na pierwszym treningu zapoznawczym przedstawimy klubowiczom i rodzicom szczegółowy rozkład treningów oraz planów na nadchodzący sezon.

Koszt pierwszych zajęć pokazowych wynosi 50 zł za godzinę.

Postaw na Kazoora Bike Academy.

Widzimy się niebawem!

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 505-600-528 oraz adresem mailowym: szkoleniakazoora@gmail.com.