Strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności


Zakończenie Sezonu Rowerowego 2023

NE

Już w najbliższą sobotę 11go listopada Stowarzyszenie Kazoora na zaprasza na swoją cykliczną imprezę: “Zakończenie Sezonu Rowerowego 2023″, którego celem będzie wspólne pożegnanie minionego sezonu rowerowego 2023 w tzw. Bikeparku Kazoora. w godzinach 9:00 – 16:00.

Wydarzenie jest darmowe i każda osobą posiadająca sprawny rower i kask może spróbować swoich sił w licznych konkurencjach. Na początku dnia rozegrane zostaną wyścigi na asfaltowym torze pumptrack i konkurencje polegające na wykonaniu skoku na najwyższą wysokość “High Jump”

W drugiej części dnia uczestnicy będą się ścigali na ziemnym torze “B-Line” czyli jednej z tras Bikeparku Kazoora. Spektakularną częścią wydarzenia będą zmagania na najlepszą ewolucje wykonana w powietrzu “Best Trick” oraz przejazd po torze do utrzymywania równowagi “North Shore” Dla najlepszego zawodnika i zawodniczki we wszystkich konkurencjach będzie do zgarnięcia nagroda Senderki Królowa Dnia oraz Kazoora.pl Król Dnia.

Biuro zawodów będzie zlokalizowane w kontenerze sklepu Kazoora.pl przy ulicy Kazoory 2a.

Harmonogram wydarzenia:

Harmonogram imprezy dedykowanej dla Pań:

Więcej informacji na wydarzeniu na portalu Facebook:
https://fb.me/e/PAE4fMmu
Organizator:
Stowarzyszenie Kazoora
Porozumienie o współpracy i wsparcie
Dzielnica Ursynów m.st Warszawy