http://bikeparkkazoora.pl/wp-content/themes/kazoora/dist/images/favicon/

Strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności

KAZOORA BIKE FEST ODWOŁANY

‼️ Odwołujemy Kazoora Bike Fest 2020‼️

Z olbrzymim żalem oraz bezsilnością musimy poinformować o podjęciu decyzji o odwołaniu jutrzejszej imprezy sportowej na terenie BikeParku Kazoora w Warszawie. Po porannym wystąpieniu rządu wiemy, że nie jesteśmy w stanie zapewnić sanitarnego bezpieczeństwa imprezy oraz ograniczyć skupiska ludzi poniżej 5 osób. Przy tak dużej imprezie, nawet na terenie otwartym byłoby to po prostu niemożliwe.

Jesteśmy po rozmowach z Urzędami Sportu i Dzielnicy Ursynów i podejmujemy jedyną słuszną decyzję w uwadze o Wasze zdrowie. W obecnym tygodniu obserwowaliśmy niezmienne bicie rekordów związanych z zarażeniami COVID-19, a “mały lockdown” jak nazwała to partia rządząca obowiązujący od soboty 24.10 nie idzie w parze z wydarzeniem, które staraliśmy się zorganizować.

Jest nam przykro, bo doskonale wiemy, że tak samo czekaliście na ten weekend jak my. Z tego miejsca chcemy podziękować sponsorom za wsparcie oraz Wam za tytaniczną pracę przy renowacji tras i zaangażowanie w pomoc przy organizacji.Bezpieczeństwo i zdrowie są dla nas najważniejsze.

Chcemy spotkać się w lepszej sytuacji, niż niepotrzebnie Was narażać. Wiemy, że w tym roku nie będziemy organizować już żadnego wydarzenia.

Dziękujemy za wytrwałość i walkę do końca.

Stowarzyszenie Kazoora