http://bikeparkkazoora.pl/wp-content/themes/kazoora/dist/images/favicon/

Strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności


Kim jesteśmy i dlaczego...

Stowarzyszenie Kazoora powstało w celu oficjalnego zarządzania torami i trasami rowerowymi
– Bikepark Kazoora w Parku Im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK.

Założyciele stowarzyszenia to członkowie Dirt It More czyli rowerowi profesjonaliści, których głównym celem
jest propagowanie oraz rozwój kolarstwa grawitacyjnego poprzez organizowanie szkoleń,
pokazów i imprez sportowych.


Regulamin torów i tras rowerowych

 1. Tory i trasy rowerowe znajdujące się na terenie Parku im. Cichociemnych Spadachroniarzy AK, przeznaczone są do jazdy sprawnych rowerach sportowych przeznaczonych do uprawiania kolarstwa górskiego.
 2. Dzieci do lat 12 mogą korzystać z torów i tras rowerowych wyłącznie za zgodą i w obecności pełnoletniego opiekuna.
 3. Każdy użytkownik korzystający z torów i tras rowerowych ma obowiązek używania przez cały okres jazdy atestowanego kasku ochronnego. Zaleca się również jazdę w komplecie ochraniaczy.
 4. O poziomie zaawansowania i wyborze trudności torów i tras rowerowych decyduje sam użytkownik.
 5. Przebywanie na uskokach z przeszkód oraz na lądowaniach może się odbywać wyłącznie po wcześniejszym sprawdzeniu czy żaden z obecnych użytkowników nie zamierza korzystać z danego toru lub tras rowerowych.
 6. W przypadku większej ilości użytkowników tras lub torów rowerowych, przed skorzystaniem z wybranej trasy lub toru, poinformuj w wyraźny sposób (werbalny lub przez podniesienie ręki) innych o zamiarze skorzystania z wybranej trasy lub toru. Zwracaj uwagę na innych użytkowników i zawsze sprawdzaj czy dana trasa lub tor jest bezpieczna do użytkowania.
 7. Ryzyko związane z amatorskim i wyczynowym uprawianiu sportu ponosi użytkownik, w związku z czym Zarządca Terenu nie ponosi odpowiedzialności za szkody zarówno na użytkowaniu jak i mieniu,wynikające z korzystania i przebywania na torach oraz trasach rowerowych.
 8. Wszyscy korzystający z tras i torów rowerowych czynią to wyłącznie na własną odpowiedzialność.
 9. W przypadku osób niepełnoletnich odpowiedzialność ponoszą ich opiekunowie.
 10. Za ewentualne wypadki jakie mogą się zdarzyć podczas jazdy oraz w czasie przebywania na torach i trasach rowerowych odpowiedzialność ponoszą osoby z winy, których wypadek powstał.
 11. Zabrania się wnoszenia na teren tras i torów rowerowych alkoholu i/lub jego spożywania oraz pozostawiania na jego terenie opakowań szklanych czy innych przedmiotów, które mogą stanowić zagrożenie dla innych użytkowników.
 12. Jazda i przebywanie na terenie tras i torów rowerowych osób, znajdujących się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabroniona, a za szkody wyrządzone przez te osoby Zarządca Terenu nie ponosi odpowiedzialności.
 13. Uprawianie kolarstwa grawitacyjnego może pociągać za sobą poważne ryzyko narażenia zdrowia oraz mienia. Zachowując szczególną ostrożność, będąc uważnym i nie przeceniając swoich umiejętności można to ryzyko zminimalizować, jednakże nawet przestrzeganie powyższych zasad nie gwarantuje uniknięcia urazów.
 14. Pamiętaj o innych użytkownikach torów i tras rowerowych – nie jeździsz sam więc bądź przewidujący i rozważny!
 15. Zarządca Terenu nie ponosi odpowiedzialności za urazy zdrowotne oraz zniszczenie mienia, które nastąpiły w następstwie użytkowania torów i tras rowerowych.
 16. Korzystanie z torów i tras rowerowych jest darmowe.
 17. Korzystanie z torów i tras rowerowych przez użytkownika oznacza akceptację powyższego regulaminu.
 18. PROSIMY O NIE KORZYSTANIE Z TORÓW I TRAS ROWEROWYCH W CZASIE OPADÓW ATMOSFERYCZNYCH AŻ DO WYSCHNIĘCIA TERENU!

  Zarządca Terenu – Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawa Tory i trasy rowerowe – wszystkie wyraźnie oznakowane tory i trasy rowerowe na terenie Parku Im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK Użytkownik – osoba korzystająca i przebywająca na terenie torów i tras rowerowych.
JACEK SOCJUSZJACEK SOCJUSZ
17:26 09 Apr 24
Dla początkujących i dla ekspertów oraz rodziny
Anna ProkopAnna Prokop
14:05 06 Apr 24
Zajebiste miejsce
piotrexonpiotrexon
10:11 05 Apr 24
Nikodem RobaszewskiNikodem Robaszewski
18:43 23 Mar 24
Wojciech BWojciech B
21:20 16 Mar 24
Spoko klimat, fajni localsi. Dobrze utrzymane hopy. Wracam to raz na jakiś czas potrenować skille.
Fajlap SkrFajlap Skr
16:56 11 Nov 23
Super miejsce dla rowerowych swirow . Sa tam miejsca dla poczatkujacych i dla zaawansowanych
Wojciech CocekWojciech Cocek
20:39 04 Dec 22
Świetne miejsce na spacer z dzieci i psiakami, do puszczania latawców, do nauki wyczynowej jazdy na rowerze, mnóstwo torów i ramp dla rowerów do skakania i zjeżdżania, można pojeździć modelami 4x4, gorąco Polecam !!!!!